Україна, 88000, м.Ужгород, вул. О. Блістіва

Димарі з кераміки для камінів і печей

30.07.2020

Керамічні димарі для каміна


Камін або піч - створює неймовірний затишок і комфорт від приємного тепла в будинку. А що вважається найголовнішим у всій опалювальній системі? Якісний і ефективний димохід. Сучасний ринок пропонує своїм покупцям найрізноманітніші види труб з різних матеріалів. Ми хочемо розповісти про кераміку.
Керамічний димохід - відомий матеріал при виробництві труб, та інших комплектуючих, які застосовуються при будівництві димохідних систем.
Труба з кераміки - вважається найбільш якісною, безпечною і довговічною в експлуатації. Даний вид труб не пропускає вологу і не поглинає її. Вони дуже стійкі до різних механічних і хімічних пошкоджень. Монтаж досить простий, адже такі труби встановлюються за системою паз-виступ. Перепад температур їм не страшний.
Основними складовими, які використовуються для виробництва є: обпалена глина з додаванням звичайної сирої, також присутні в малій кількості з'єднувальні елементи і вода. Коли всі елементи змішуються, вони піддаються випалу. Так і з'являється керамічна труба.

Основні вимоги до безпечної установки димоходу
Діаметр димоходу повинен точно відповідати діаметру патрубка опалювального, що підключається приладу. Відстань до стін, стель, перекриттів і інших конструктивних елементів будівлі повинні бути ізольовані вогнестійкими матеріалами.

Збірка керамічного димаря


Варто розуміти, що кераміка це матеріал який облаем досить великою вагою. Тому слід подбати про встановлення фундаменту. Основа повинна бути рівною. Будь-які перепади можуть привести до випадкового завалювання димоходу.
На основу за допомогою цементу наноситься відведення конденсату. Для з'єднання між собою труб використовують спеціальну суміш (клей) для швів (якщо це не модульна конструкція). На підставу з конденсатом встановлюють трійник. Це труба з наявністю отвори, яке в подальшому закривається дверцятами, і служить в якості ревізії.
Збірку димоходу ми радимо довірити фахівцям. Адже неправильна конструкція надалі принесе багато проблем.

Основні переваги димарів з кераміки


Жаростійкість. Точка спалаху сажі може доходити до 1200 ° C.
Універсальність. Такі труби завдяки високій температурі можуть використовуватися з абсолютно різними видами опалювального обладнання.
На таких трубах вкрай рідко утворюється корозія. Вони не схильні до деформації і не розширюються при нагріванні.
Легкість при монтажі. Матеріал легко піддається різанню, шліфуванню або свердління.
Після нагріву труби досить довгий час остигають, тим самим зберігаючи більшу кількість тепла.
Дані димоходи повністю нешкідливі і екологічні, так як складаються з натурального матеріалу.
Головна перевага це довговічність. Термін служби керамічних димоходів зазвичай доходить до 30 років.


Щоб зробити свій будинок теплим, затишним і повністю безпечним, обов'язково зверніть свою увагу на керамічні димоходи.

Розповісти друзям:
Замовлення зворотного дзвінка