Україна, 88000, м.Ужгород, вул. О. Блістіва

Гільзування димоходу. Особливості гільзовка і навіщо це потрібно.

24.08.2020

Гільзування цегляного димаря

Отже, Гільзування димоходу має на увазі монтування труб, відповідного перетину і діамтера, в уже існуючому цегляному димоході. Труби підбирають з урахуванням: стійкості до корозійних пожежостійкість, а значить з високим температурним напруженням. Труби підбираються залежно від перетину вже наявного димоходу.

Це можуть бути:

  • Квадратні труби;
  • Круглі;
  • Прямокутного перетину.


Навіщо гільзувати димохід


Після тривалого використання цегляного димоходу, з'являється накопичення сажі на його стінках. Вона значним чином впливає на якісне функціонування і тягу опалювального приладу, який підключений до самого димоходу. Через те, що цегла сам по собі матеріал досить шорсткий, він все одно буде накопичувати на стінках залишки від попелу, сажі і т.д., Навіть при правильному і своєчасному догляді.
Є ще кілька основний і важливих моментів, через які і руйнуються цегляні димоходи:
Поява конденсату. Він з'являється внаслідок перепаду температури.
Ще руйнування відбуваються від впливу агресивних складових знаходяться в димі.
До чого призводить погіршення тяги в димоході?
Низька ефективність роботи будь-якого опалювального приладу. Виникає ризик задимлення приміщення. Тому, профілактику очищення завжди слід проводити перед початком опалювального сезону.
Якщо Ваш існуючий димохід все ж потребує ремонту, то є два виходи:
Гільзування;
Повна розбирання старого, і монтаж нового.

Є кілька видів гільзування.
Гільзування при труб з нержавіючої сталі. Це найпопулярніший варіант. Нержавійка універсальна, так як підходить для різних видів опалювального обладнання: камінів, печей і т.д., Труби встановлюють в димохід, при цьому з'єднання між ними повинні бути повністю герметичними. Такий метод не підійде для димоходів у яких є кутові переходи. Система підходить для прямих димовідводів каналів.
Гільзування за допомогою пластикових труб. Дані полімерні труби доповнені скловолокном. Стають досить пластичними, після нагрівання. Завдяки цьому, такий пластичний матеріал здатний заповнити всі нерівності і явні просвіти. Є й недоліки такої системи, а саме слід дуже суворо дотримуватися температурного нагрівання. Температура нагріву такої труби не може перевищувати 250 С. Тому даний спосіб більш підходить для опалювального обладнання, яке працює на рідкому паливі.
Труба-гофра. Виготовлена ​​вона з нержавійки. Також підходить для приладів з невеликим температурним нагріванням. Дана труба хоч і гнучка, але її стінки досить тонкі. Якщо на неї впливатиме дуже висока температура, то прогорить вона досить швидко.

Отже, ми з'ясували, що Гільзування димоходу, це реконструкція вже має старого цегляного димоходу. Для гільзування ми радимо звертатися тільки до фахівців. Адже димохід повинен бути повністю пожежобезпечним.
Наші фахівці допоможуть Вам з усіма важливими питаннями які стосуються гільзування димоходу.

Розповісти друзям:
Замовлення зворотного дзвінка