Україна, 88000, м.Ужгород, вул. О. Блістіва

Сендвіч-труби для димоходів. Утеплений димар

10.08.2020

Що таке сендвіч-труба для димоходу?


Одним з видів труб, які використовуються при будівництві димохідних систем, є сендвіч-труба. Що це таке, і для яких димоходів вона використовується? Більш детально ми розповімо далі ...
Для того, що Ваш камін або інший опалювальний прилад працював справно - необхідно встановити димар. Відведення диму - найважливіша частина всієї опалювальної системи. Якісно зроблений димохід дозволяє отримати максимум ефективного тепла.
Одним з видів труб, які використовує при будівництві димохідних систем, є сендвічі.

Сендвіч труба - складається з двох круглих труб, одна з якої має менший діаметр. Зазвичай такі труби виробляються з нержавіючої сталі. Між даними трубами знаходиться шар теплоізоляції, наприклад, мінеральної вати. Вата не має додаткових синтетичних домішок. Такий утеплювач витримує температуру нагрівання до 700С.
Товщина утеплювача може бути від 25 мм до 60 мм.

Переваги сендвіч-труб


Зовнішній шар труби дуже надійно захищений шаром теплоізоляції від перегріву;
Утворення конденсату зводиться до мінімуму.
Вся конструкція таких труб, перешкоджає накопиченню вологи на шарі теплоізоляції.
Система збирання труб досить проста.
Вони відповідають всім правилам пожежної безпеки;
Забезпечують дуже хорошу тягу;
Не вимагають додаткової установки фундаменту перед складанням;
Універсальність у використанні. Труби можна встановлювати всередині приміщення. Але головне їхнє призначення - установка на вулиці. Це найкращий вид димоходів для установки зовні приміщення.

Труби збираються за модульним принципом, і можуть доповнюватися іншими елементами: трійниками, перехідниками, спеціальними колінами, люками для ревізії або збірками конденсату. Для досягнення ідеальної герметичності використовують герметики.
На що слід звернути увагу при виборі утеплених димоходів?
Марка і якість стали. Є кілька видів різних марок сталі. Від її якості і буде залежати термін експлуатації і термостійкість. Кращими, на сьогоднішній день, є 316 Ti, 321 і 310S.

Підбирайте труби виходячи з опалювального приладу. І завжди уточнюйте температуру нагрівання труб. Якісний димохід повинен витримувати мінімум 700С.
Кращими вважаються вироби з лазерним зварюванням. Це гарантія повної герметичності труби.

Важливо пам'ятати, що ефективність роботи всієї системи відводу диму залежить від кількості додаткових перешкод на шляху виходу диму: додаткові коліна, вигини і повороти. Чим їх менше, тим якість опалення краще.

Всі необхідні труби і комплектуючі, Ви можете знайти в нашому інтернет-магазині. На менеджери з радістю дадуть відповідь на всі додаткові, що цікавлять Вас питання.

Розповісти друзям:
Замовлення зворотного дзвінка